Модель: T-XL7A-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy w instalacjach elektrycznych o częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie pozwala na redukcję prądu wejściowego 300A do poziomu prądu wyjściowego 1A, co umożliwia współpracę z aparatami pomiarowymi. Konstrukcja charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 54mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41mm x 41mm, 51mm x 31mm oraz 61mm x 12,5mm.