Модель: T-XL7A-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, co umożliwia montaż na przewodnikach o określonych gabarytach.
Obudowa o wymiarach 104x45x126mm pozwala na montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN.