Модель: T-XL7A-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL7A-200/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 200A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 10VA oraz 3 przy maksymalnie 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x41mm, 51x31mm oraz 61x12,5mm. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 104x45x126mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.