Модель: T-XL7A-1250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-1250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 1250/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL7A-1250/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 1,25kA na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy 30VA, 1 przy 45VA oraz 3 przy 50VA.
Konstrukcja urządzenia posiada otwór o średnicy wewnętrznej 54mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x41mm, 51x31mm lub 61x12,5mm. Obudowa o wymiarach 104x45x126mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.