Модель: T-XL7A-125/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-125/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 125A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 104x45x126mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż przekładnika może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.