Модель: T-XL6B-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.62 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL6B-800/5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu pierwotnego 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 99x45x170mm.