Модель: T-XL6B-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6B-800/1A umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz oraz w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia do 5VA, 1 dla obciążenia do 10VA oraz 3 dla obciążenia do 10VA.