Модель: T-XL6B-750/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-750/1A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6B przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 750A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 7,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN, przy zachowaniu kompatybilności z szyną prądową o wymiarach 38mm x 128mm. Fizyczne wymiary obudowy wynoszą 99mm x 45mm x 170mm. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C.