Модель: T-XL6B-600/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.62 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL6B-600/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 99x45x170mm, a dopuszczalny zakres temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.