Модель: T-XL6B-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.62 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 5A służy do przetwarzania sygnałów w układach pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego zapewnia klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 2,5VA lub klasę 1 przy maksymalnie 5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 99 x 45 x 170mm, a dopuszczalna temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.