Модель: T-XL6B-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL6B zaprojektowano do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA, klasa 1 przy 5VA oraz klasa 3 przy 5VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu poprzez przykręcenie, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 99x45x170mm, a dopasowany rozmiar szyny prądowej to 38x128mm. Przekładnik pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.