Модель: T-XL6A-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.62 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 800/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 10VA.