Модель: T-XL6A-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6A-800/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i jest przystosowane do pracy w temperaturach otoczenia od -20 do 45°C. Zależnie od obciążenia znamionowego, oferuje klasy dokładności wynoszące 0,5 przy 5VA oraz 1 i 3 przy 10VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary 99x45x170mm i jest przeznaczone do obsługi szyn prądowych o rozmiarze 41mm x 103mm. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia.