Модель: T-XL6A-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 1A służy do przetwarzania wartości prądu w układach pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, natomiast dla obciążenia 5VA osiąga klasy 1 oraz 3.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany oraz opcjonalnie na szynę DIN, przy wymiarach zewnętrznych 99x45x170mm. Wymiar okna dla szyny prądowej wynosi 41mm x 103mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.