Модель: T-XL5C+800/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-800/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5C jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 7,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w instalacjach o częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 51mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Urządzenie może być montowane poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur otoczenia podczas pracy mieści się w granicach od -20 do 45°C.