Модель: T-XL5C-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5C charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz, zapewniając klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 20VA. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 51mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalny montaż na szynie DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.