Модель: T-XL5C+750/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 51mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 86x45x110mm, co pozwala na instalację w ograniczonych przestrzeniach szaf sterowniczych.