Модель: T-XL5C-750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL5C charakteryzuje się prądem wejściowym 750A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 20VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością w zakresie 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 51mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Zakres temperatury pracy dla tego modelu mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż elementu odbywa się poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.