Модель: T-XL5C-750/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5C-750/1A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 51mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 51mm x 31mm lub 61mm x 12,5mm.
Klasa dokładności urządzenia zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 15VA, 1 przy maksymalnie 20VA oraz 3 przy maksymalnie 25VA. Przekładnik charakteryzuje się wymiarami 86mm x 45mm x 110mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.