Модель: T-XL5C+600/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-600/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5C charakteryzuje się prądem wejściowym 600A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym do 5VA. Zakres częstotliwości pracy tego modelu wynosi 50...60Hz, co pozwala na zastosowanie w szerokim spektrum układów pomiarowych.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, co determinuje sposób prowadzenia przewodu głównego. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża lub na szynę DIN po zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale -20...45°C.