Модель: T-XL5C-600/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5C-600/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia: dla 0,5 wynosi ono maksymalnie 15VA, dla klasy 1 maksymalnie 15VA, natomiast dla klasy 3 maksymalnie 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 51mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 51x31mm lub 61x12,5mm. Wymiary zewnętrzne jednostki wynoszą 86x45x110mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.