Модель: T-XL5C-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5C-500/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 obciążenie może wynosić do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 51mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 51x31mm lub 61x12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.