Модель: T-XL5C+400/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 5A został zaprojektowany do pracy z częstotliwością od 50Hz do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w granicach od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.