Модель: T-XL5C+300/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5C-300/5A-0.2S przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1, a zakres jego temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.