Модель: T-XL5C-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5C-250/5A jest przeznaczony do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Komponent posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C.