Модель: T-XL5C-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5C-200/5A służy do przetwarzania wysokich prądów wejściowych o wartości 200A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 51mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN.