Модель: T-XL5C-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5C-200/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA, 1 przy obciążeniu do 3,75VA oraz 3 przy obciążeniu maksymalnym 5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 51mm, a fizyczne wymiary obudowy to 86x45x110mm. Przekładnik dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 51mm x 31mm oraz 61mm x 12,5mm, funkcjonując w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.