Модель: T-XL5C-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy typu XL5C-125/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 3,75VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje możliwość montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 51mm, a fizyczne wymiary obudowy to 86x45x110mm. Komponent jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C oraz obsługuje szyny prądowe o rozmiarach 51mmx31mm lub 61mmx12,5mm.