Модель: T-XL5C-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-120/5A
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL5C-120/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Element jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.