Модель: T-XL5B+800/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-800/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 86x45x110mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość jego zamontowania na szynie DIN. Urządzenie zaprojektowano do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.