Модель: T-XL5B-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5B-800/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 1A, pracując w paśmie częstotliwości od 50 do 60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 20VA, klasę 1 przy 20VA oraz klasę 3 przy obciążeniu do 30VA. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 46mm, a dopuszczalne wymiary szyny prądowej to 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm.