Модель: T-XL5B-750/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 46mm, a gabaryty zewnętrzne to 86x45x110mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.