Модель: T-XL5B-600/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o przekładni 600A na wejściu i 1A na wyjściu przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz. Urządzenie oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia, osiągając klasę 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA oraz klasy 1 i 3 przy obciążeniu do 20VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 46 mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x31 mm lub 51x12,5 mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 86x45x110 mm. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.