Модель: T-XL5B-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 5A jest przystosowany do pracy z częstotliwością 50...60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 20VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.