Модель: T-XL5B-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5B-500/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 500A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, urządzenie zapewnia różną klasę dokładności: klasę 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasy 1 i 3 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 46mm i jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 41mmx31mm lub 51mmx12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.