Модель: T-XL5B+400/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-400/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 7,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.