Модель: T-XL5B+300/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-300/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-300/5A-0.2S przetwarza prąd wejściowy o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Produkt jest przeznaczony do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.