Модель: T-XL5B-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5B-300/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 7,5VA, 1 przy 10VA oraz 3 przy 15VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów montażowych. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 46mm, a wymiary otworu dla szyny prądowej to 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 86mm x 45mm x 110mm.