Модель: T-XL5B+250/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-250/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-250/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm oraz wymiary zewnętrzne 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Temperatura robocza urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.