Модель: T-XL5B-250/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL5B-250/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na bezpieczny dla układów pomiarowych prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie dedykowane jest do pracy z prądem wejściowym 250A przy częstotliwości w zakresie 50–60Hz. Zależnie od obciążenia znamionowego, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 7,5VA oraz klasę 1 przy maksymalnie 10VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 86x45x110mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co umożliwia wygodną instalację na przewodach lub szynach. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie obudowy lub opcjonalnie na szynie DIN. Komponent przystosowany jest do eksploatacji w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C.