Модель: T-XL5B-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5B-250/1A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250 A oraz prądem wyjściowym 1 A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz. Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46 mm oraz przystosowana jest do montażu na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów lub poprzez przykręcanie bezpośrednie.
Klasa dokładności elementu zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 7,5 VA, 1 przy maksymalnie 10 VA oraz 3 przy maksymalnie 12,5 VA. Przekładnik jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 41x31 mm oraz 51x12,5 mm. Praca urządzenia jest możliwa w zakresie temperatur otoczenia od -20 do 45°C.