Модель: T-XL5B+200/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-200/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-200/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.