Модель: T-XL5B-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5B-200/1A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia: wynosi 0,5 dla mocy do 5VA, 1 dla mocy do 7,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 86mm x 45mm x 110mm. Element przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.