Модель: T-XL5B-150/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B-150/5A charakteryzuje się prądem wejściowym 150A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.