Модель: T-XL5B-120/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-120/5A
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL5B-120/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 46mm, co pozwala na montaż przewodu o określonej średnicy.