Модель: T-XL5B-100/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B-100/5A służy do transformacji prądu pierwotnego 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 1,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Komponent posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w warunkach o temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.