Модель: T-XL5B-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5B-100/1A o prądzie wejściowym 100A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w częstotliwościach od 50 do 60Hz. Urządzenie oferuje zmienną klasę dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1VA, 1 przy 1,5VA oraz 3 przy 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm. Urządzenie może być instalowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN. Zakres temperatury pracy dla tego komponentu mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Wymiary obudowy wynoszą 86mm x 45mm x 110mm. Sprzęt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.