Модель: T-XL5A+800/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.58 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-800/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, a gabaryty zewnętrzne obudowy to 86x45x110mm. Element przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.