Модель: T-XL5A+750/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5A-750/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 36mm.
Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów montażowych. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Konstrukcja zapewnia zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.