Модель: T-XL5A+750/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5A-750/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5A-750/5A-0.2 charakteryzuje się prądem wejściowym 750A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i osiąga klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 15VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 36mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.